Futbol Akademi – InStat işbirliği başlıyor!

instat ile ilgili görsel sonucu

Değerli takipçilerimiz,

Futbol Akademi olarak, InStat Football ile resmi veri sağlayıcımız olarak anlaştığımızı duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Futbolda veri sağlama alanında bir dünya markası ile sponsorluk konusunda anlaşmak gurur verici. Bu birliktelikten doğacak performans ve video analizlerin artık bir tık ötede olması bizi son derece mutlu ediyor. Hiç vakit kaybetmeden bu anlaşmanın meyvelerini sitemizde bulabilirsiniz.

instat ile ilgili görsel sonucu

InStat Football, dünya genelinde 800’den fazla kulübe içerisinde her türlü veriyi bulabileceğiniz analiz paketleri ve ekipmanları sağlayan bir sektör lideri. Dünyada pek çok majör kulüp tarafından tercih edilen InStat sadece Almanya’da aralarında Bayern Munich, Borussia Dortmund, RB Leipzig, Schalke 04 gibi takımların da bulunduğu 34 kulüp tarafından kullanılıyor. Ancak InStat’ın servisleri sadece büyük, profesyonel kulüplerle sınırlı değil. InStat ürünleri çeşitli akademilerde genç oyuncular için antrenmanları en verimli hale getirmek için de kullanılabiliyor.

InStat, kulüpler için teknik ekipler, antrenörler ve oyuncular tarafından kullanılabilecek bir dizi analiz ekipmanı sağlıyor. Bu ekipmanların arasında, antrenörlerin ve scoutların dünyanın çeşitli bölgelerinde oynayan binlerce oyuncunun videolarına ve oyunculara ait detaylı analitik verilerin bulunduğu panellere erişim sağlayacağı InStat Scout göze çarpıyor. Buna ek olarak InStat Football, oyuncu performanslarından hakem performanslarına kadar oldukça geniş bir yelpazede binlerce lig, maç ve oyuncu raporları sunuyor. InStat Futbol, aynı zamanda medya sektörü için de kulüplerin taraftarlara maçları aktarmak için kullanabileceği son derece modern maç günü konseptli paneller hazırlıyor.

instat ile ilgili görsel sonucu

InStat, sektörde profesyonellerin ve medya mecralarının kullandığı çok geniş bir video arşiviyle ün kazanmış durumda. Bu video görüntüleri, örneğin Bayern Munich’in sezon boyunca serbest vuruşlardaki etkinliğini, Leipzig’in kontrataklar sırasındaki hareket durumunu ya da Pierre – Emerick Aubameyang’ın bitiriciliğinin incelenmesi ve çalışılabilmesi için çeşitli kategorilere ve parçalara ayrılmış vaziyette.

Futbol Akademi’de, InStat bize istatistik ve video arşivine erişim hakkının yanında haftalık maç raporları sağlayacak. Editör ve yazarlarımız da bu verileri, raporları sizler için ürettiğimiz içerikleri geliştirmek, iyileştirmek için kullanacak. InStat’a Futbol Akademi ailesine hoş geldin diyoruz!

adet yorum. Siz de yorumunuzu aşağı yazabilirsiniz.

Yazar: Futbol Akademi

info@futbolakademi.net

Paylaş