Yazılarımızı kopyalamaya son verin!

Sevgili Futbol Akademi takipçileri,

Futbol Akademi, 2013 yılında başladığı yayın hayatına tüm hızıyla gelişerek devam etmekte.  Özellikle son dönemimizde yazar sayımızı da artırarak yazılarımızın niteliği ve niceliğini de aynı oranda arttırmak için büyük gayret içindeyiz. Bu anlamda global iş ortağımız InStat ile de işbirliği yaparak sizlere çok daha detaylı, farklı veriler eşliğinde faydalı paylaşımlar yapmaya çalışıyoruz.

Bu yükselişimiz fazla dikkat çekmiş olacak ki, Türkiye’nin önemli basın ve internet haber sitelerinin de markajı altındayız. Çok büyük emek ve zaman harcayarak hazırlanan yazılarımızın ve görsellerimizin tarafımızdan herhangi bir izin alınmaksızın, birebir kopyalanarak manşetleri süslediğine üzülerek şahitlik etmekteyiz.

fotomac1

fotomac2

fotomac3

fotosporFutbol Akademi, bağımsız bir oluşum olup, tamamen futbol odaklı analiz yazıları yazmaya gayret  eden geniş bir ekipten oluşmakta. Bizlerle paylaşmış olduğunuz övgü dolu güzel sözler bizler için en büyük motivasyon kaynağı olurken, bu tarz izinsiz kullanımlar yapılıp hakkımızın yenmesi de bizleri bir o kadar üzmekte ve demotive etmekte.

Sizlerden ricamız, bu tarz paylaşımlar görmeniz durumunda bu durumu bizlerle paylaşmanız, ayrıca bizim paylaşmış olacağımız çalıntı haber duyurularına da sosyal medyada destek olmanız olacak.

Son sözümüz de yazılarımızı izinsiz kullananlara; tespit ettiğimiz mecralar ile ilgili hukuki süreci başlatmadan bu yanlıştan dönmelerini bekliyoruz!

Sevgilerimizle,

Futbol Akademi Ekibi

adet yorum. Siz de yorumunuzu aşağı yazabilirsiniz.

Yazar: Futbol Akademi

info@futbolakademi.net

Paylaş