Futbol Akademi – GSN İşbirliği!

Futbol Akademi, yeniliklere devam ediyor! Dünyanın önde gelen Scouting teknolojileri firması Global Soccer Network (GSN), Futbol Akademi ile işbirliği içine girdi. Bundan böyle siz okuyucularımıza çok daha kapsamlı oyuncu raporları hazırlayacağız.

GSN kimdir?

GSN, 2013 yılında Dustin Böttger tarafından Almanya’da kuruldu. GSN Index, kendi özel algoritmasını, 100 farklı filtereleme kullanarak en objektif analizleri ve verileri sunarken, bir futbolcunun performansına göre underrated mı yoksa over rated mı olduğunu da raporlayabiliyor.

GSN, Manchester City, PSG, Bayern Münih gibi takımlarla da çalışmalarda bulundu.

Futbol Akademi ve Global Soccer Network işbirliğini, sizlere çok daha detaylı paylaşımlar yapmamız adına önemli bir gelişme olarak görüyoruz.

Benzersiz oyuncu değerlendirmesi

GSN, alanında lider algoritma uygulamaları kullanarak, futbol endüstrisi için en tarafsız ve kapsamlı oyuncu Çözümleme ve değerlendirme sistemini sunuyor. GSN Indeksi, aslında bir oyuncunun farklı bir yetenek olup olmadiğını gözler önüne seriyor. Aynı zamanda, oyuncunun dikkat çeken veya zayıf performansları ile büyük yetenek veya artık futbol hayatının sonuna geldigini de gosterebiliyor.

100’un üzerinde farklı kategori

GSN, 100’un uzerinde farklı kategori seceneği ile oyuncu arama ve filtreleme özelligine sahip. Ayrıca bu kıstaslar üzerinden raporlar oluşturulur. Mesela; performans ve fiziki veriler, sakatlık raporları, piyasa değerleri, performans oranları gibi, neredeyse aklınıza gelecek her seçenek ile raporlama imkanı sunar.

Kuresel kapsama

GSN, kendi indeksini kullanarak pek çok farklı lig, ülke, turnuva nezdinde oyuncuları oranlama ve kıyaslama imkanı sunuyor. GSN, dünya çapında 400.000’in üzerinde neredeyse her profesyonel, yari-profesyonel oyuncu ile genc ligleri ve diğer tüm karşılaşmaları kapsıyor.

adet yorum. Siz de yorumunuzu aşağı yazabilirsiniz.

Yazar: Futbol Akademi

info@futbolakademi.net

Paylaş