Futbol Akademi InStat ile büyüyor!

Instat

Futbol Akademi, her geçen gün güçlenmeye, yeni fikirler, yeni iş ortakları yaratarak gelişmeye devam ediyor. Dünyadaki en önemli futbol veri sağlayıcılarından olan InStat ile işbirliğimiz sonrasında sizlere çok daha detaylı, kesin, etkili analizler yapabilecek, çok farklı infografikler sunabileceğiz.

Peki InStat dünyada neler yapar?

InStat Football, dünya genelinde 800’den fazla kulübe içerisinde her türlü veriyi bulabileceğiniz analiz paketleri ve ekipmanları sağlayan bir sektör lideri. Dünyada pek çok majör kulüp tarafından tercih edilen InStat sadece Almanya’da aralarında Bayern Munich, Borussia Dortmund, RB Leipzig, Schalke 04 gibi takımların da bulunduğu 34 kulüp tarafından kullanılıyor. Ancak InStat’ın servisleri sadece büyük, profesyonel kulüplerle sınırlı değil. InStat ürünleri çeşitli akademilerde genç oyuncular için antrenmanları en verimli hale getirmek için de kullanılabiliyor.

Screen Shot 2017-09-05 at 11.51.21

Türkiye’de ise Başakşehir, Beşiktaş, Galatasaray, Trabzonspor’un da içinde olduğu 28 kulüp ile çalışmalarını sürdürüyor.


İLGİLİ HABER | InStat Index sisteminin parametreleri nelerdir?

logoinstat


InStat, kulüpler için teknik ekipler, antrenörler ve oyuncular tarafından kullanılabilecek bir dizi analiz ekipmanı sağlıyor. Bu ekipmanların arasında, antrenörlerin ve scoutların dünyanın çeşitli bölgelerinde oynayan binlerce oyuncunun videolarına ve oyunculara ait detaylı analitik verilerin bulunduğu panellere erişim sağlayacağı InStat Scout göze çarpıyor. Buna ek olarak InStat Football, oyuncu performanslarından hakem performanslarına kadar oldukça geniş bir yelpazede binlerce lig, maç ve oyuncu raporları sunuyor. InStat Futbol, aynı zamanda medya sektörü için de kulüplerin taraftarlara maçları aktarmak için kullanabileceği son derece modern maç günü konseptli paneller hazırlıyor.

 

adet yorum. Siz de yorumunuzu aşağı yazabilirsiniz.

Yazar: Futbol Akademi

info@futbolakademi.net

Paylaş