Klopp: Joe Allen için çözüm yolu bulacağız

allen 2

Liverpool teknik direktörü Jürgen Klopp, başarılı futbolcusu Joe Allen’ın geleceğiyle ilgili bir karar vermediklerini söyledi.

Galler ile Euro 2016’da başarılı bir performans sergileyen Joe Allen’ın geleceği Liverpool kampına katıldıktan sonra belli olacak.

Geçen sezon Liverpool’da genellikle sonradan oyuna dahil olan Allen için açıklamalarda bulunan Klopp, futbolcuyla ilgili kararı ileriki zamanlarda vereceğini açıkladı. Sözleşmesi 2016-2017 sezonu sonunda bitecek Galli yıldız için “Bir çözüm yolu bulacağız.” diyen Klopp ayrıca, “Joe Allen harika bir futbolcu, bundan hiç şüphemiz yok. Avrupa Futbol Şampiyonası’nda bütün Galli futbolcular gibi güzel maçlar çıkardı.” dedi.

“Karar vermemiz lazım”
“Bir çözüm yolu bulmalı ve konuyla ilgili karar vermemiz lazım. Futbolcuyla konuşmalı, ona sormalı ve fikirlerini almalıyız. Bu iş böyledir.”

2012 yılından beri Liverpool’da forma giyen Joe Allen, geçen sezon çıktığı 37 maçın 19’unda sahaya ilk 11 çıktı ve 1738 dakika süre aldı. 26 yaşındaki futbolcu ayrıca takımına 3 gol, 3 asistlik katkı sağladı.

adet yorum. Siz de yorumunuzu aşağı yazabilirsiniz.

Yazar: Futbol Akademi

info@futbolakademi.net

Paylaş