Lucescu’dan yeşil ışık

Yönetici Can Topsakal, teklif yaptıklarını açıkladığı Rumen teknik adamın kararını 3-4 gün içerisinde vereceğini söyledi.

lucescu ile ilgili görsel sonucu

Mircea Lucescu’yla görüşen Galatasaray yöneticisi Can Topsakal, Rumen teknik adamın tekliflerine olumlu yaklaştığını açıkladı.

Teknik direktör Igor Tudor’un üzerine bir “futbol aklı” getirmeyi hedefleyen sarı-kırmızılı yönetim, ilk aday olarak Lucescu’yu belirlemişti.

Zenit’ten ayrılan ve bir süredir boşta olan Rumen çalıştırıcıyla iletişime geçen Galatasaray, deneyimli teknik adamın kariyer planlamasıyla ilgili bilgi aldıktan sonra girişimlerini hızlandırdı.

Rumen hocayla görüşmek üzere yurt dışına giden yönetici Can Topsakal, Lig Radyo’ya yaptığı açıklamada ilk görüşmenin olumlu geçtiğini söyledi. Lucescu’nun tekliflerine olumlu yaklaştığını belirten Topsakal, “Bizden 3-4 gün süre istedi. Sanırım kararını hafta başında verecek.” ifadelerini kullandı.

Dursun Ozbek Igor Tudor Galatasaray

Bu girişimleri mevcut teknik direktör Tudor’un bilgisi dahilinde gerçekleştirdiklerine dikkat çeken Topsakal, “Tudor yönetimin bu fikrine olumlu bakmasa, zaten bu yeni organizasyon yapısı için görüşmeleri yapmazdık.” şeklinde konuştu.

Goal

adet yorum. Siz de yorumunuzu aşağı yazabilirsiniz.

Yazar: Futbol Akademi

info@futbolakademi.net

Paylaş